Ecolab Inc. (vee-, hügieeni- ja energiatehnoloogiate üleilmne pakkuja)

„Olen teinud koostööd Correct Translationsiga viimased kümme aastat. Tõlkijad on professionaalsed ja pädevad ning tõlgitud tekstid, mis on mõnikord väga tehnilised ja rasked, on mõistetavad ja korrektsed. See ettevõte saab aru, et tõlgitud tekst ei ole ainult ritta seatud sõnad, vaid sisaldab lugejale olulist teavet. Hindan väga selle tõlkefirma tõlgitud tekstide kvaliteeti.”

Eesti Välisministeerium

„Correct Translationsiga sõlmiti leping välisministeeriumi tegevusvaldkonna tekstide (kõnede, publikatsioonide, aruannete, esitluste, pressiteadete jms), muuhulgas õigusalaste tekstide (rahvusvaheliste lepingute menetlusdokumentide ja muude lepingute jms) tõlkimiseks. Tõlketeenus on professionaalne ja tõlked esitatakse alati tähtajaks.”

Eesti Kaitseministeerium

„Soovitaksin Correct Translationsit kõigile oma klientidele. Olen korraldanud kaitseministeeriumi tõlke- ja toimetamistöid viimased 7 aastat ning võin tõesti öelda, et Correct Translations on üks kolmest parimast tõlkebüroost Tallinnas. Kui soovite tõlget eesti keelest inglise keelde, on Correct Translations kindlasti parim valik. Kuigi kaitseministeeriumi tõlke- ja toimetamistööd on üsna spetsiifilised ja aega nõudvad, on Correct Translations alati tähtajast kinni pidanud.”

Kuusakoski Group (ringlussevõtu ettevõte)

„Täname teid väga koostöö eest! Siiani on kõik tõlketööd tehtud ladusalt, meeldivalt ja kiiresti! Oleme teenusega väga rahul ja loodame seda meeldivat koostööd jätkata.”

Baltika AS (moerõivaste jaemüüja)

„Pärast seda, kui Correct Translations andis väärtuslikku nõu, kuidas parandada meie ingliskeelseid pressiteateid, hakkasime nende teenust kasutama. Kõige rohkem hindan nende usaldusväärsust ja heal tasemel projektijuhtimist. Nad töötavad kiiresti ja peavad tähtajast kinni, mis on meie jaoks väga oluline.”

Stockmann AS (kaubamaja)

„Oleme väga rahul Correct Translationsi pakutava teenusega. Nende klienditeenindus on professionaalne ja väga meeldiv. Ka hinnad on neil konkurentsivõimelised. Tellimused täidetakse sageli nii kiiresti, et see ületab igati meie ootusi.”

kliendid
Kontakt
Correct Translations OÜ

Telefon: (+353) 86 394 6391 (Irimaa)
(+372) 5346 4931 (Eesti)
E-post: ct@ct.ee
www.ct.ee